Fotografie: Math Willems

Jongste handbalsters geven het goede voorbeeld.

Kwiek – Holten C 1
Rust: 6 – 5
Eind 14 – 10
Holten en Kwiek waren tegen elkaar opgewassen. De eerste helft ging dat ook gelijk op. Met 2 gastspelers van C2, die keurig meedraaiden met het team, bleef Holten keurig in het spoor bij Kwiek wat op de tweede plek in de poule staat. De tweede helft liet Holten in de aanval wat kansen liggen waardoor Kwiek uitliep en Holten niet meer bij kon komen.

Meisjes C 2 speelde tegen Kwiek C 3 dat 3 plaatsen hoger staat. Holten kwam met 0-1 voor, maar zag
Kwiek daarna voorkomen. Holten bleef echter in het spoor waardoor het bij rust 5-4 was. Na rust was
Holten te voorzichtig. Na met 7-4 achter te zijn gekomen, kwam het toch nog knap tot 7-7 terug.
Daarna zat het Holten niet mee met ballen op de lat of net over. Kwiek wist daardoor de wedstrijd met
12-9 naar zich toe te halen.

Holten D 1 ging ook naar Raalte om tegen Kwiek E 3 te spelen. Holten wilde als koploper graag
ongeslagen blijven. Tot de rust bood Kwiek nog aardig tegenstand, maar wist Holten met goed
veldspel toch uit te lopen aar een 6-10 voorsprong. Na rust ging Holten voluit en kwam Kwiek er niet
meer aan te pas. Holten speelde de aanvallen prima uit en gaf Kwiek weinig kansen. Daardoor werd
een hele ruime 9-24 overwinning geboekt.

CVO E2 – Holten E1
Rust 1-10
Eind 1-22
Holten E1 is afgelopen zaterdag afgereisd naar Vaassen voor een wedstrijd tegen CVO E 2. De meiden hebben dit seizoen de smaak goed te pakken en gingen vol goede moed het veld in. Na heel kort achter te hebben gestaan met 1-0 bleek al snel dat de meiden van Holten een maatje te groot waren voor de Vaassense meiden. Met mooie acties en snelle breaks scoorden de meiden er lustig op los, ruststand 1-10. Dit spel zette zich in de 2e helft voort. Na overleg tussen de coaches van beide ploegen ging CVO met een speelster extra spelen, maar ook hier waren de Holtense meiden niet van onder de indruk. CVO kreeg nog wel een aantal keer de kans om te scoren maar de keepsters van Holten stonden als een huis. Extra leuk was dat alle meiden hebben gescoord. Eindstand 1-22.

Kwiek E8 – Holten E2
Rust 4-10
Eind 5-17
Holten E2 heeft goed gespeelt in de uitwedstrijd tegen Kwiek E8. Dithe ter Haar en Tess Schoolen van de E1 deden deze wedstrijd mee omdat de E2 zelf wat speelsters tekort kwam. De meiden zorgden voor wat ervaring in het team. In het begin van de wedstrijd werd er veel op 3sec afgefloten met te lang wachten, maar toen de meiden het doorhadden maakte dat het spel wel leuker en sneller. De rust werd al ingegaan met een ruime voorsprong. Goed keeperswerk van Norah en goed verdedigen zorgde voor weinig tegendoelpunten. De wedstrijd werd afgesloten met een ruime overwinning voor Holten E2.

Holten F1 vertrekt vandaag op tijd naar Raalte om 3 wedstrijden te spelen. De meiden hebben er zin in, ondanks het vroege tijdstip.

Holten begint verdedigend sterk tegen een aanvallend Haarle. Jailey heeft een paar super onderscheppingen waardoor Holten meer in de aanval komt. Er is mooi samenspel wat resulteert in een doelpunt van Lauren. Holten wordt sterker en Maya scoort na een mooie actie  van Eva. Even later maakt Haarle een mooie goal. Kort daarna scoort Haarle nogmaals. De spanning stijgt, Imke verdedigt de goal heel goed en  speelt de bal snel naar Lauren, Lauren speelt de bal naar Eva  die vrij staat en scoort. Haarle scoort onverwacht de 3-3. Er volgt nog een snelle break-out van Lauren en ze maakt de winnende 4-3. 

Daarna doen we nog een shoot-out en bedanken we ons publiek en de tegenstander.

De overige twee wedstrijden wordt ook gewonnen door goed samenspel! Met een trots gevoel keren de toppers terug naar Holten.

F1 traint op Donderdag om 17 uur tot 18 uur , mocht je mee willen trainen ben je van harte welkom!

Locatie

Sporthal ’t Mossink
Keizersweg 22
7451 CS Holten